no-img
مبانی نظری,پرسشنامه,پروتکل های روانشناسی,پروپوزال| پژوهشی

چرا تحقیقات آماده؟ | مبانی نظری,پرسشنامه,پروتکل های روانشناسی,پروپوزال| پژوهشی


مبانی نظری,پرسشنامه,پروتکل های روانشناسی,پروپوزال| پژوهشی
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

چرا تحقیقات آماده؟
zip
شهریور ۱۲, ۱۳۹۶
۰ تومان
فروش

چرا تحقیقات آماده؟


چرا تحقیقات آماده؟

 

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران با هدف رفع نیازهای علمی دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برای انجام تحقیقات علمی، پایان نامه ها و رساله ایجاد شده است. این مرکز با داشتن نیروهای علمی متخصص کشور در رشته های مختلف اقدام به کمک به دانشجویان تحصیلات تکمیلی نموده است.

برخی از خدمات این مرکز شامل:

 

– پروپوزال آماده : برای بسیاری از دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی و در رشته های مختلف نوشتن پروپوزال در صورتی که قبل از آن هیچ آشنایی با پروپوزال نویسی ندارند بسیار مشکل می باشد. وجود چند پروپوزال آماده که دانشجو بتواند آنها را مطالعه کرده و با روش و اصول نوشتن بخش های مختلف پروپوزال مانند بیان مسأله، اهمیت و ضرورت تحقیق، اهداف، فرضیه و سوالات و روش تحقیق آشنا شود می تواند در این زمینه راهگشا و مفید واقع شود. برای مثال یک دانشجوی کارشناسی ارشد و یا دکتری مدیریت با داشتن چند نمونه پروپوزال در زمینه های مختلف رفتار سازمانی، منابع انسانی و یا پروپوزال مدیریت مالی می تواند با بخش های مختلف پروپوزال آشنا شده و پروپوزال پایان نامه خود را بنویسد. سایت پژوهشی با ارائه پروپوزال های رشته های مختلف از جمله مدیریت، حسابداری، کارآفرینی، روانشناسی و علوم تربیتی و به طور کلی پروپوزال برای همه رشته ها توانسته دانشجویان را اندکی با نوشتن پروپوزال آشنا کند و در این زمینه بازخوردهای خوبی ارائه شده است.

– مبانی نظری و پیشینه پژوهش : تمامی پایان نامه ها در رشته های مختلف از متغیرهای گوناگون تشکیل شده اند. سایت پژوهشی برای متغیرهای مختلف پایان نامه مطالبی دارای منبع معتبر آماده که برای دانشجویان در سطح کارشناسی ارشد و دکتری برای فصول دوم پایان نامه بسیار مفید بوده و دیگر نیازی به جستجو برای جنبه های مختلف متغیرها برای فصل دوم نمی باشد. تمامی تحقیقات در این زمینه با رفرنس های(منابع) معتبر بوده و تمامی رفرنس ها (منابع)به صورت کامل در انتهای تحقیق آمده است.

پرسشنامه : پرسشنامه ابزاری جدا نشدنی برای تحقیقات در رشته های مختلف می باشد. در برخی مطالعات پرسشنامه های استاندارد و دارای روایی و پایایی وجود داشته و دانشجویان با استفاده از آنها تحقیق خود را انجام می دهند. در برخی موارد دیگر دانشجویان باید بر اساس متغیرهای خود پرسشنامه ای محقق ساخته تهیه کرده و روایی و پایایی آن را بگیرند و هنجاریابی کنند. سایت پژوهشی با ارائه پرسشنامه های استاندارد و محقق ساخته برای متغیرهای مختلف در رشته های مدیریت، روانشناسی، حسابداری، علوم تربیتی و سایر رشته ها یکی از مراکز اصلی ارائه پرسشنامه های علمی می باشد.

اقدام پژوهی: اقدام پژوهی که در زبان انگلیسی Action Research خوانده می شود به معنی پژوهش در عمل است.پژوهش در عمل نوعی از مطالعه و بررسی است که افراد برای تغییر وضعیت نامطلوب و رسیدن به وضعیت نسبتا مطلوب و در نهایت بهسازی کارها در محیط شغلیشان بکار می برند.

مقالات ترجمه شده : در بسیاری از کارهای تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری ترجمه مقالات خارجی معتبر می تواند کمک بزرگی به دانشجویان در رشته های علوم تربیتی ، مدیریت ، روانشناسی ، حسابداری ، فناوری اطلاعات ، کارآفرینی ، حقوق ، کشاورزی و سایر رشته ها مانند تربیت بدنی و کارآفرینی بکند .ترجمه آماده مقالات باید از نظر کیفی توسط مترجمان تخصصی همان رشته مورد تأیید قرار بگیرد . ترجمه تخصصی رشته های مختلف باید توسط اساتید همان رشته انجام شود تا بتواند برای کارهای تحقیقاتی مورد استفاده قرار گرفته و قابل تحویل به استاد مربوطه باشد .

در بسیاری از موارد ترجمه تخصصی برای رشته های مدیریت، روانشناسی، حسابداری توسط افراد مختلف بوسیله نرم افزارها و مترجم های کامپیوتری و گوگل ترنسلیت (google translate) انجام می شود که به هیچ عنوان مورد قبول نمی باشد و ترجمه از نظر کیفیتی مورد قبول نیست .

سایت پژوهشی با جمع آوری ترجمه های به روز از رشته های مختلف توانسته است به بهترین و جامع ترین سایت علمی کشور برای ترجمه آماده رشته های مختلف باشد. این ترجمه ها تماما توسط گروه سایت پژوهشی بررسی و از نظر کیفی و کمی مورد تأیید قرار می گیرد تا دانشجویان با خیال راحت بتوانند از آن استفاده کنند .

 

research

pajoheshiموضوعات :
برچسب‌ها :
ads

مطالب مرتبط


    دیدگاه ها